Články 02

Nesrovnávejte mě s Britney!

15. února 2010 v 22:10

Avril Lavigne
Nesrovnavejte mě s Britney!
Avril je krásná 17letá divoška z kanadského venkova. Vypadá křehce a zranitelně, ale opak je pravdou. ,, Jen zkuste navrhnut téhle ďáblici, ať změní image drsňačky , sundá kapsáče a punkerské náramky a obleč si něco víc sexy! Vyškrábe vám oči!'' svěřil se Girl! jeden z managerů hudební firmy, která drží nad Avril ochranná křídla. Autorka všech svých písní není žádná panenka na hraní a ze všeho nejmíň touží po tom, aby ji někdo srovnával s Britney Spears . ,, Jsem jiná a já to všem dokážu!'' tvrdí neohrožená Avril a mračí své krásné čelo na novináře, kteří v její osobě větří další tučné sousto pro titulní strany. ,,Než se stát další umělou hvězdičkou bez mozku, to půjdu radši znovu prodávat hamburgery...To si klidně napište,''dodá ještě hrdá kráska, pohodí hustou hřívu svých vlasů a bez úsměvu, který loudí zástup fotografů, mizí za hradbou bodyguardů.
5 tajemství Avril

1.Avril pracovala jako servírka v ,,Mary Browns Fried Chicken Restaurant'', odkud nakonec dostala padáka. Nebylo to kvůli její averzi na hamburgry , které doslova nesnáší, ale kvůli stížnostem ze strany hostů, se kterými se věčně hádala.

2. Svůj 1. polibek si Avril ,,odbyla'' až v 9.třídě, a navíc jenom proto, aby to měla už konečně za sebou a její spolužačky si z ní přestaly dělat legraci. Zní to sice podivně, ale s 1. milováním to prý u Avril nebylo jiné!

3.Avril je vůbec zvláštní člověk. Od malička měla problémy s tím, že si nemohla najít kamarádku. Vášnivě se totiž věnovala baseballu a lednímu hokeji a řeči o klukách,módě,kosmetice a v nejlepším případě o koních ji ale vůbec nezajímaly.

4.O svých tricích na krásu nechce Avril mluvit vůbec. Snaží se totiž všechno dělat, jak sama říká ,,na koleně''. Vlasy si zastříhuje sama, do líčení si nenechá nikým mluvit, kosmetiku si vyrábí z ovoce a jogurtů a dietu by nikdy nedržela!


5.Avril je přísná vegetariánka. Maso by nerozřela, ani kdyby měla umřít hladem, a pokud si muže vybrat restauraci a jídlo, tak zvolí kteroukoli pizzerii a nechá si udělat speciální pizzu s olivami, brokolicí a rajčaty.
Bravo girl! 31.10.02

Jsem beznadějný romantik Bravo 2002

15. února 2010 v 21:57

Avril Lavigne dobyla USA a teď táhne na Evropu

14. února 2010 v 14:34

Avril Lavigne dobyla USA a teď táhne na Evropu

01.09.2002 10:30, Honza Balušek

Nestává se zase tak často, aby hned první singl nějakého umělce zaujal natolik, že se okamžitě začne mluvit o mimořádném úspěchu. Ale u kanadské zpěvačky Avril Lavigne se ani o ničem jiném mluvit nedá.
Kariéra této sedmnáctileté dívky se původně měla ubírat směrem, jaký ukázaly Britney Spears či Christina Aguilera. Avril však odmítla zpívat cizí písničky a nasadit masku popové princezny, v nahrávací firmě dalí jejímu poprocku šanci a výsledkem bylo desetitýdenní kralování v čele americké hitparády s hitem "Complicated". Její debutové album "Let Go" bývá přirovnáváno k hudbě Alanis Morissette, i když je přece jen o něco uhlazenější. Na našem trhu se objeví 9. září a singl "Complicated" už je slyšet i na našich rádiích, tento týden debutoval hned na 44. příčce.
Jakkoli úspěch Avril je samozřejmě výsledkem i producentského týmu kolem ní, přece jen je osvěžující vidět po dlouhé době poměrně normální holku s kytarou kolem krku a zpívající rockové písničky.

 
 

Reklama